شرکت مهام
شرکت مهام
شرکت مهام
شرکت مهام
 • نوشته شده در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۴
  تعداد نظر :(#)

  مدیاتک روی تراشه‌ی ۱۰ هسته‌ای جدیدی کار می‌کند


  براساس اطلاعاتی که در شبکه‌ی اجتماعی چینی Weibo منتشر شده، شرکت مدیاتک در حال ساخت نسل جدیدی از تراشه‌‌های ۱۰ هسته‌ای است که با نام Helio X۲۷ شناخته می‌شوند. همچنین مشخص شده که این تراشه‌ با معماری ۲۰ نانومتری ساخته خواهد شد و حداکثر فرکانس آن هم به ۲٫۵۹ گیگاهرتز می‌رسد...

 • تراشه‌ی جدید شرکت مدیاتک از پردازنده‌هایی با ۱۰ هسته‌ بهره می‌برد و از نظر عملکرد بین دو تراشه‌ی Helio X۲۵ و Helio X۳۰ قرار می‌گیرد. در حقیقت این تراشه‌ی یک محصول میان‌رده خواهد بود.
  در ادامه‌ی این خبرها گفته شده اولین محصولی که با این تراشه‌ی جدید راهی بازار می‌شود، یکی از گوشی‌های تازه وارد شرکت چینی LeEco خواهد بود. شرکت LeEco به‌تازگی همکاری جدیدی را با مدیاتک شروع کرده و به همین دلیل از محصولات جدید این شرکت استفاده می‌کند.
  البته باید به این موضوع اشاره کنیم که از هفته‌ی آینده فروش محصولات شرکت LeEco در کشور آمریکا شروع می‌شود که این محصولات با تراشه‌های شرکت کوالکام راهی بازار می‌شوند. تراشه‌های شرکت مدیاتک بیشتر روی محصولات میاده و سطح پایین قرار می‌گیرند؛ اما این شرکت با تراشه‌ی X۳۰ می‌خواهد سهم خودش از بازار گوشی‌های پرچم‌دار را بیشتر کند. بازاری که بیشتر در اختیار کوالکام و سامسونگ است.
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :جدیدترین ها

پربازدیدترین ها

محبوبترین ها

برگشت

ما میسازیم آنچه شما نیاز دارید...