شرکت مهام
شرکت مهام
شرکت مهام
شرکت مهام
 • نوشته شده در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
  تعداد نظر :(#)

  لانچر Arrow با بهبود رابط کاربری و افزایش کارایی به میدان می‌آید


  تیم مسئول ساخت لانچر Arrow نسخه‎ی دیگری از اپلیکیشن اندروید خود را عرضه کرده‎اند، نسخه‎ای که به لطف تغییرات جدید بسیار ساده‎تر و سریع‎تر است...

 • اگر دارای گوشی‎هوشمندی با نسخه‎ی اندروید ۴.۰.۳ به بالا هستید، لانچر Arrow یقینا ارزش امتحان کردن را دارد. نسخه‎ی جدید این لانچر یعنی ۲.۴.۰، قابلیت‎های موجود در این اپلیکیشن را با تغییراتی همراه کرده است ولی‎همچنین موارد بسیار جدیدی نیز اضافه شده‎اند تا کار با این لانچر بسیار جالب‎تر باشد.
  به عنوان مثال، صفحه‎ی هوم این اپلیکیشن به منظور قابلیت استفاده‎ی بهتر در بحث تجربه‎ی کاربری (UX) با تغییراتی روبرو شده است. هم‎چنین، شما می‎توانید حالا انگشت خود را بر روی یک ابزار برای جابجایی موقعیت‎ها نگه دارید. قابلیت جدید دیگر اضافه شده در این آپدیت توانایی مخفی کردن اپلیکیشن‎هایی است که در منوی تنظیمات نمی‎خواهید آن‎ها را ببینید.
  علاوه بر این، صفحه‎ی Recent حالا از آیتم‎های موجود در حافظه‎ی موقتی (کلیپ‎بورد) و فایل‎های دانلود شده پشتیبانی می‎کند. ولی شاید مهم‎ترین ویژگی، قابلیت جستجوی بهبود‎یافته‎ای است که توسعه‎دهندگان اضافه کرده‎اند. در نسخه‎ی جدید لانچر Arrow، کاربران قادر به جستجوی اپلیکیشن‎ها و افراد مختلف در گوشی، نه فقط در اینترنت، خواهند بود.
  همان‎طور که قبلا اشاره شد، در بحث عملکرد نیز وضعیت بهتر شده است، بنابراین کاربران همیشه منتظر باید انتظار لانچری را داشته باشند که بسیار سریع‎تر است. هم‎چنین باید اشاره کرد که لانچر Arrow بایستی به لطف آخرین آپدیت از حافظه‎ی کمتری استفاده کند.
  مشخص است که برای این‎که این لانچر بتواند رقیبی برای لانچرهای اندرویدی دیگر نظر Nova باشد، نیاز به تغییرات بسیار بیشتری دارد ولی توسعه‎دهندگان Arrow به دنبال هر آپدیت آن را بهبود می‎بخشند، بنابراین به احتمال زیاد در آینده‎ای نه چندان نزدیک با محصول رقابتی‎تری روبرو خواهیم بود.
 • این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
 • دیدگاه کاربران
  نام شما :

  پیام شما :جدیدترین ها

پربازدیدترین ها

محبوبترین ها

برگشت

ما میسازیم آنچه شما نیاز دارید...